Aktuality
Na webu i-Ostrava.cz pro Vás dáváme dohromady stručné a rychlé informace o dění v Ostravě!
Sponzorují nás

komunální volby

Krajský soud v Ostravě bude prověřovat průběh voleb

2.11.2010

Na Ostravsku se množí pochyby o korektním průběhu komunálních voleb. Soud se bude zabývat stížnostmi v Opavě, Frýdku-Místku, Krnově a v dalších, celkem čtrnácti městech a obcích kraje. Podezření se týká i městské části  Ostrava-Jih. Nejvíce stížností bylo zaznamenáno v Karlově Studánce, kde jsou zpochybněny (číst celé...)

Dnes se rozhodne o Senátu

23. 10. 2010

Pokračuje druhé kolo volet do Senátu. Ještě dnes ostravští voliči rozhodnou, zda je bude zastupovat Liana Janáčková/Nezávislí/ nebo Antonín Maštalíř/ČSSD/. (číst celé...)

Komunální volby v Ostravě – výsledky

Úspěšnost politických stran Z výsledků voleb vyplývá, že magistrát Ostravy opět povede koalice ČSSD a ODS. Všechny ale překvapil úspěch Hnutí Ostravak, které získalo necelých 16% hlasů a porazilo tak tradičně silnou KSČM! Hnuti Ostravak, je složeno z lékařů, podnikatelů, ekonomů a dalších lidí, kteří se rozhodli (číst celé...)

Ostrava – komunální volby

13. 10. 2010

V Ostravě běží v plném proudu přípravy na komunální volby. Už tento týden rozhodneme v komunálních volbách o tom, kdo nám bude následující čtyři roky vládnout nejen ve městě, ale i na radnicích přímo v místě našeho bydliště. Kdo bude starostou či (číst celé...)