Aktuality
Na webu i-Ostrava.cz pro Vás dáváme dohromady stručné a rychlé informace o dění v Ostravě!
Sponzorují nás

Colours of Ostrava

Kontrola stánkařů na Colours vynesla 5000 korun

Ostravský festival Colours of Ostrava nebyl jen o hudbě. Před pár dny se postaral o vzrušení stánek s konopím, jemuž bylo přímo na místě zabaveno několik rostlin, a následně byl stánek zavřen. Česká obchodní inspekce se zaměřila i na další stánky a z celkem sedmnácti (číst celé...)

Hlavní hvězdou desátého ročníku Colours of Ostrava bude Nick Cave

1.3.2011

Desátý ročník multižánrového festivalu Colours of Ostrava 2011 dnes odtajnil další interprety. Podle Zlaty Holušové má být hlavní hvězdou Nick Cave se svým projektem Grinderman, který je tvořen ze spoluhráčů z kapely The Bad Seeds. Další třešničkou bude senegalský zpěvák Youssou N´Dour, který je považovaný (číst celé...)

Colours of Ostrava zahájí souboj dechovek

11. 1. 2011

V úvodu festivalu Colours of Ostrava se představí dva balkánští interpreti se svými orchestry: Fanfare Ciorarlia z Rumunska a Boban Marković Orkestar ze Srbska. Na pódiu vystoupí přes 23 muzikantů, kteří uskuteční pomyslný boj dechovek. Klání bude probíhat na sousedních scénách a o (číst celé...)

Festival Colours of Ostrava

5. 1. 2011

Mezinárodní festival Colours of Ostrava, jehož desátý ročník se uskuteční od 14. do 17. července. Festival Colours of Ostrava se znovu pořádá v moravskoslezské metropoli. Tento festival nám závidí mnohem věhlasnější města a nejen z Evropy. Některá jména potvrdili svojí účast na festivalu. První potvrzenou (číst celé...)

Vstupenky na Colours podražily

28.11.2010

Cena vstupného na desátý ročník Colours of Ostrava je v porovnání s letošním ročníkem vyšší. Stoupla o 400 korun. O festival je však přesto velký zájem, rozebrány už jsou čtyři tisíce lístků. Tento týden byly vyprodány ty nejlevnější, nyní je můžete koupit za 1 390 (číst celé...)

Lístky na Colours of Ostrava jsou již v předprodeji

4.11.2010

Od středy jsou v prodeji vstupenky na multikulturní festival Colours of Ostrava. Pořadatelé zatím znají jméno jen jednoho účinkujícího – bude jím  zpěvák a kytarista Brendan Perry, bývalý člen kapely Dead Can Dance, který se na Colours vrátí po roce. Letos v červenci byl jeho (číst celé...)

Colours, den čtvrtý

18. 7. 2010

Festival Colours of Ostrava dnes končí. Večer na Slezskoostravském hradě vystoupí hlavní hvězda celého festivalu. Punker Iggy Pop (číst celé...)

Colours, den třetí

17. 7. 2010

Třetím dnem dnes pokračuje festival Colours of ostrava. na programu jsou skupiny jako čechomor, Úspěch nebo Zagar. (číst celé...)

Colours, den druhý

16. 7. 2010

Druhým dnem dnes v Ostravě pokračuje vyprodaný festival Colours of Ostrava. Dnes na Slezskoostravském hradě a Černé louce vystoupí takoví interpreti jako Lenka Filipová, Skyline nebo Visací zámek. (číst celé...)

Začal Colours of Ostrava

15. 7. 2010

Čtyřdenní hudební festival Colours of Ostrava dnes začal. Na šestnácsti scénáchna Slezskoostravském hradě a Černé louce se vystřídá na sto šedesát kapel, divadel i výtvarných projektů. Festival je vyprodán. (číst celé...)

První dáma Colours of Ostrava

Pro skalní příznivce Colours of Ostrava není asi potřeba představovat paní Zlatu Holušovou, která je srdcem tohoto hudebního festivalu – více oficiálně je to tedy ředitelka a dramaturgyně festivalu. Zlatka Holušová stojí u Colours of Ostrava již od jeho vzniku, kdy navázala na své dřívější (číst celé...)

Colours of Ostrava 2010

2.3.2010

Hvězdami letošního ročníku Colours of Ostrava, který proběhne ve dnech 15-18.července 2010 budou: irské seskupení The Cranberries, Iggy Pop nebo Afro Celt Sound System (moji oblíbení – pozn. admina) Kompletní program, kde nalezneme hudebníky z celého světa je v jednání. Z české scény se můžeme těšit (číst celé...)