Dnes a zítra od 17 hodiny se projekt Léto!!!  přesune na ostravskou Stodolní ulici, kde na pódiu postaveném na volné ploše vedle Hotelu Brioni vystoupí kapely Fiha, Rudy Horvat Group, Flash Back, Retro Blues, Jazzyk a Baron Union.  Dále uvádíme krátké představení.

FiHa je kytarová kapela, která existuje už 5 let. Má zvuk ve stylu britského soundu 70. let s texty v angličtině. Demo Baby, I´m Down, skladby Angry, Family, Norwegian Wood.

Rudy Horvat Group je tříčlenná kapela, frontman Rudy Horvat z Ostravy. V repertoáru kapely se prolíná moderní a alternativní jazz s prvky rocku a latiny. Rudy Horvat vystupuje mimo jiné i s kapelou Marie Rottrové Flamingo.

Flash Back hraje moderní akustickou hudbu vycházející z bluegrassu a moderního country. CD – Nevěřím náhodám, …celých 33,3%

Retro BluesPetr „Džetro“ Ritzka z Hlučína prošel rockovými, country a bluesovými kapelami až na podzim 2005 dal dohromady kapelu jednoho muže. Repertoár tvoří akustické blues. Rád spolupracuje i s jinými muzikanty, takže složení Retro blues se může měnit. V současné době je druhým členem Luboš „Bužma“ Khýr, hrající na foukací harmoniku, akustickou kytaru a resophonickou kytaru.

Jazzyk je ostravská kapela, hraje Fusion jazzy&funk, založena v roce 2001. Pravidelně vystupuje v klubech po celé Moravě. Mezi šesti členy i dvě ženy (saxofon, flétna).

Baron Union je tříčlenná skupina, frontman Tomáš Grohregin. Hrají rock´n´roll, vlastní skladby a texty ve slovenštině. Skladby: Solidný pán, Dobrák od kosti, Vážně si vážím.

Partnerem akce STODOLNÍ!!!  je také Hotel Brioni.

Červenec 9, 2010 at 1:36 pm na i-Ostrava.cz publikoval: pam
Rubriky: LÉTO!!!