2. 1. 2011

Hokejisté Vítkovic prohráli ve 36. kole extraligy se Zlínem těsně 2:3. Hostující Berani přitom vedli ještě na začátku 49. minuty 3:0, ale stíhací jízdu domácích nakonec ustáli.

O osudu zápasu rozhodla především první třetina, ve které byly Vítkovice zcela neškodné a dvakrát inkasovaly. Ostravané vedou i přes porážku tabulku soutěže, jejich náskok před druhým Třincem se však ztenčil na jediný bod.

HC Vítkovice Steel – PSG Zlín 2:3 (0:2, 0:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 49. Huna (Ujčík), 57. J. Sýkora (Szturc) – 14. Köhler (Leška), 18. T. Sýkora (Grof), 45. Rachůnek (Důras, Galvas). Rozhodčí: Hrubý, Souček – Kajínek, Podrazil. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:0. Diváci: 4503.

Sestavy:

Vítkovice: Málek – Barinka, Punčochář, Ovčačík, Trnka, Malík, Voráček – Huna, Burger, Szturc – Svačina, Húževka, J. Sýkora – Pohl, Strapáč, Klimek – Káňa, Ujčík, Tomas – od 23. navíc Šedivý. Trenéři: Trličík a Moták.

Zlín: Duba – Míka, Bořuta, Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Grof, Lučka – Ondráček, Roman Vlach, F. Čech – Balaštík, Leška, Köhler – Důras, Balán, Rachůnek – Kubiš, T. Sýkora, Sivák. Trenéři: Venera a Rostislav Vlach.

Leden 3, 2011 at 4:04 pm na i-Ostrava.cz publikoval: admin
Rubriky: 01/leden 2011