8. 5. 2010

Baník přišel o výhru nad Boleslaví v poslední minutě. Fotbalisté Ostravy mohli jít před závěrečným ligovým kolem na první místo a do dvoubodového trháku, ale výhru nad Mladou Boleslaví ztratili v poslední minutě, kdy na 2:2 vyrovnal Táborský.

Vedle výhry přišla Ostrava před posledním ligovým kolem v Příbrami také o dva klíčové hráče Neuwirtha s Ličkou, kteří museli odstoupit během utkání pro zranění.

FC Baník Ostrava – FK Mladá Boleslav 2:2

Branky: 6. Mičola, 63. Neves z penalty – 38. Chramosta, 90. Táborský. Rozhodčí: Paták – Lhoták, Moláček. ŽK: Neves – Kalina, Rolko, Fabián, Šeda, Táborský. Diváci: 10.090.

Sestavy:

Ostrava: Baránek – Řezník, Neuwirth (31. Greguš), Neves, Tchuř – Lukeš, Marek, Lička (54. Wojnar) – Vydra, Varadi, Mičola. Trenér: Koubek.

Mladá Boleslav: Šeda – Kalina, Janíček, Rolko, Fabián (76. Hrdlička) – Procházka (67. Táborský), Kúdela – Brunclík, Sylvestre, Sedláček (79. Mendy) – Chramosta. Trenér: Stanner.

Květen 9, 2010 at 1:08 pm na i-Ostrava.cz publikoval: admin
Rubriky: Události: 05/květen 2010